Polityka prywatnosci i cookies

Grupy pielgrzymkoweWycieczki do Krakowa - Grupy pielgrzymkowe


Kraków to niezwykle istotne miasto na mapie każdego pielgrzyma. Katedra Wawelska, Sanktuarium w Łagiewnikach, Muzeum Archidiecezjalne przy ulicy Kanoniczej to tylko kilka z niezliczonej ilości zabytków sztuki sakralnej oraz miejsc przyciągających pielgrzymów z Polski i całego świata.

Wieloletnie doświadczenie w obsłudze grup pielgrzymkowych pozwoliło nam stworzyć bazę noclegową która spełni oczekiwania pielgrzyma. Nasze obiekty, ulokowane w różnych częściach Krakowa pozwalają na wybranie możliwie najlepszej lokalizacji dla grupy. Poniżej zamieściliśmy kilka przydatnych wskazówek, które pozwolą Państwu wybrać odpowiednio ulokowane miejsce:

Dla grup pielgrzymkowych szczególnie polecamy:

Wymienione obiekty to tylko część naszej oferty noclegowej. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą klikając w zakładkę "Noclegi".

Wybór miejsca noclegowego to tylko jeden z elementów organizacji wycieczki od Krakowa. Klikając w zakładki "Programy wycieczek" oraz Generator planu pobytu" dowiecie się Państwo więcej o pozostałych aspektach pobytu w Krakowie. Pielgrzmów podróżujących indywidualnie, zapraszamy do odwiedzenia głównej strony Akademickiego Centrum Noclegowego, gdzie znajdą Państwo aktualną ofertę noclegów dla turystów indywidualnych.

Wycieczki szkolne    Grupy pielgrzymkowe    Wyjazdy pracownicze    Osoby niepełnosprawne    Kontakt    Noclegi    Posiłki    Przewodnicy    Plany wycieczek    Generator    Mapa Strony   
© 2009-2023 www.Wycieczki-Krakow.pl - Akademickie Centrum Noclegowe Kraków