Polityka prywatnosci i cookies

Wycieczki szkolneWycieczki do Krakowa - Wycieczki szkolne


Kraków to idealne miejsce na organizację wycieczki szkolnej. Historia, tradycja, wielcy ludzie i wydarzenia to tylko kilka powodów dla których warto odwiedzić Gród Kraka. Poza historycznymi miejscami, odwiedzanymi od lat przez turystów, Kraków może poszczycić się dużą ilością obiektów rekreacyjnych i rozrywkowych takich jak Park Wodny czy trójwymiarowe kino IMAX. Grupa szkolna przyjeżdżająca do Krakowa na pewno nie będzie się nudzić!

Wiemy doskonale, jak trudna jest organizacja szkolnego wyjazdu. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu na rynku krakowskim pomagamy organizatorom wycieczek do Krakowa. Oferujemy rezerwację noclegów z wyżywieniem, ale znajdą Państwo u nas również informacje o licencjonowanych przewodnikach, niezbędnych rezerwacjach, cenach biletów, atrakcjach turystycznych.

Pierwszym etapem planowania jest wybór odpowiedniego miejsca noclegowego. Z naszej bazy 10 obiektów wybraliśmy te, które naszym zdaniem spełniają wymogi wycieczki szkolnej:

Wymienione obiekty to tylko część naszej oferty noclegowej. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą klikając w zakładkę "Noclegi".

Wybór miejsca noclegowego to tylko jeden z elementów organizacji wycieczki od Krakowa. Klikając w zakładki "Programy wycieczek" oraz "Generator planu pobytu" dowiecie się Państwo więcej o pozostałych aspektach pobytu w Krakowie.

Wycieczki szkolne    Grupy pielgrzymkowe    Wyjazdy pracownicze    Osoby niepełnosprawne    Kontakt    Noclegi    Posiłki    Przewodnicy    Plany wycieczek    Generator    Mapa Strony   
© 2009-2023 www.Wycieczki-Krakow.pl - Akademickie Centrum Noclegowe Kraków