Polityka prywatnosci i cookies

Wyjazdy pracowniczeWycieczki do Krakowa - Wyjazdy pracownicze


Wycieczki integracyjne to najlepszy sposób na stworzenie zgranego zespołu który sprosta nawet najtrudniejszym zadaniom. Dzięki naszemu szerokiemu wachlarzowi obiektów noclegów i dodatkowych usług, możecie Państwo realizować swoje pomysły na wspólne spędzenie czasu w Krakowie.

Zarówno zwykłe wycieczki, jak i szkolenia i konferencje wymagają właściwego zaplecza noclegowego. Akademickie Centrum Noclegowe wybrało spośród wszystkich swoich miejsc noclegowych te, które naszym zdaniem sprostają wymaganiom grup pracowniczych. Poniżej przedstawiamy nasze propozycje:

Dla wycieczek pracowniczych szczególnie polecamy:

Wymienione obiekty to tylko część naszej oferty noclegowej. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą klikając w zakładkę "Noclegi".

Wybór miejsca noclegowego to tylko jeden z elementów organizacji wycieczki od Krakowa. Klikając w zakładki "Programy wycieczek" oraz "Generator planu pobytu" dowiecie się Państwo więcej o pozostałych aspektach pobytu w Krakowie.

Pracowników podróżujących indywidualnie, zapraszamy do odwiedzenia głównej strony Akademickiego Centrum Noclegowego, gdzie znajdziecie Państwo aktualną ofertę noclegów dla turystów indywidualnych.

Wycieczki szkolne    Grupy pielgrzymkowe    Wyjazdy pracownicze    Osoby niepełnosprawne    Kontakt    Noclegi    Posiłki    Przewodnicy    Plany wycieczek    Generator    Mapa Strony   
© 2009-2023 www.Wycieczki-Krakow.pl - Akademickie Centrum Noclegowe Kraków