Polityka prywatnosci i cookies

Osoby niepełnosprawneWycieczki do Krakowa - Osoby niepełnosprawne


Każdego roku, coraz więcej grup osób niepełnosprawnych decyduje się na odwiedzenie Krakowa. Wychodząc naprzeciw ich szczególnym potrzebom, obiekty Akademickiego Centrum Noclegowego posiadają szereg usprawnień, pozwalających osobom niepełnosprawnym na swobodne poruszanie się po budynku.

Wiedząc jak trudnym i złożonym procesem jest przygotowanie wycieczki, chętnie służymy naszym doświadczeniem w obsłudze grup turystycznych przyjeżdżających do Krakowa. Poniżej zamieściliśmy oferty, które wyselekcjonowaliśmy pod kątem osób niepełnosprawnych:

Wymienione obiekty to tylko część naszej oferty noclegowej. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą klikając w zakładkę "Noclegi".

Wybór miejsca noclegowego to tylko jeden z elementów organizacji wycieczki od Krakowa. Klikając w zakładki "Programy wycieczek" oraz "Generator planu pobytu" dowiecie się Państwo więcej o pozostałych aspektach pobytu w Krakowie.

Wycieczki szkolne    Grupy pielgrzymkowe    Wyjazdy pracownicze    Osoby niepełnosprawne    Kontakt    Noclegi    Posiłki    Przewodnicy    Plany wycieczek    Generator    Mapa Strony   
© 2009-2024 www.Wycieczki-Krakow.pl - Akademickie Centrum Noclegowe Kraków